Kruszywa

Oprócz rozbudowanej oferty dystrybucji  oraz transportu złomu, które stanowią główny punkt naszej działalności, oferujemy Państwu również usługi związane z wytwarzaniem oraz dystrybucją kruszyw. Prowadzimy sprzedaż kruszywa naturalnego oraz pochodzącego z procesu recyklingu. Zróżnicowana oraz szeroka oferta naszej firmy w tym zakresie pozwala na dobór najbardziej optymalnych rozwiązań, które spełnią oczekiwania zarówno wymagających klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych.

W zależności od Państwa potrzeb, dysponujemy szeroką ofertą kruszyw, cechujących się różnymi parametrami zarówno gatunkowymi, jak i jakościowymi. W naszej ofercie znajdą Państwo kruszywa w postaci piasku, pospółki, żwiru czy ziemi. Proponowane przez nas rozwiązania  z pewnością sprawdzą się w różnorodnych zastosowaniach. Znajdują zastosowanie m.in.: w wykonywaniu nasypów, zasypów czy też jako kruszywo drenażowe.

KAMM - kruszywa naturalne i betonowe

Proponujemy także transport zakupionych kruszyw do miejsca wskazanego przez klienta. Profesjonalny tabor pozwoli przewieźć wszystkie rodzaje kruszyw w dowolnych ilościach zamówionych przez klienta. W ten sposób możemy Państwu zaproponować kompleksową obsługę zleceń, której dodatkowym atutem jest konkurencyjna cena i szybkość realizacji zadania. Co więcej, nasze zaplecze transportowe dysponuje samochodami o różnym tonażu, co sprawia, że z powodzeniem dowieziemy kruszywa w miejsca trudnodostępne, także te bez dostępu utwardzonych dróg.

Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję, że otrzymują kompleksową realizację zawierającą zarówno załadunek, transport, jak i rozładunek kruszyw – wszystko w jednej, korzystnej cenie.

Zachęcamy do kontaktu.