Sprzedaż węgla i ekogroszku

Stawiając na ciągły rozwój oraz wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, poszerzyliśmy profil działalności o sprzedaż materiałów opałowych. Jeśli szukają Państwo wysokokalorycznych materiałów opałowych w przystępnych cenach, zapraszamy do naszych punktów w Świerczach i Legionowie.

Dysponujemy zróżnicowanymi materiałami opałowymi, co pozwala na dopasowanie oferty do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji. Oprócz tradycyjnego węgla, proponujemy również inne, cieszące się coraz większą popularnością materiały opałowe, jak np. węgiel typu ekogroszek.

Sprzedaż węgla i ekogroszku Legionowo - Kamm Świercze

Coraz większa świadomość konsumentów, nie tylko pod względem korzyści ekonomicznych, ale również społecznej odpowiedzialności co do kwestii ochrony środowiska, sprawia, że coraz chętniej sięgają oni po wysokokaloryczne, nowoczesne materiały opałowe. Takie właśnie znajdą Państwo na naszych składach węgla.

Proponujemy szeroki wybór materiałów opałowych pochodzących ze sprawdzonych źródeł. Wśród nich znajdą Państwo:

  • ekogroszek,
  • miał,
  • węgiel workowany,
  • węgiel luzem,
  • pellet,
  • drewno kominkowe.

W trosce o Państwa wygodę, oferujemy również dodatkowe usługi transportu zakupionych materiałów opałowych. Dysponujemy zróżnicowanym taborem samochodów, dzięki czemu obsługujemy zarówno transport niewielkich ilości, jak i dużego tonażu materiałów opałowych. W ramach usługi znajduje się załadunek materiałów na składzie na samochody ciężarowe oraz ich rozładunek w miejscu wskazanym przez klienta.

 Zachęcamy do kontaktu w celu sporządzenia dla Państwa  indywidualnych ofert.

Adresy naszych skupów złomu

Sprzedaż węgla Legionowo

05-120 Legionowo
ul. Suwalna 17 G

Tel: 604 522 014

Sprzedaż węgla Świercze

06-150 Świercze
ul. Pułtuska 50A

Tel.: 23 691 61 61
Tel.: 664-096-196