Materiały budowlane

Co wyróżnia naszą ofertę?

Gwarancją jakości
Indywidualne podejście do klienta
Profesjonalna obsługa
Konkurencyjne ceny
Szeroki asortyment oferowanych artykułów

Materiały budowlane

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą materiałów budowlanych. U nas zakupią Państwo wszelkie materiały budowlane niezbędne do budowy oraz prac remontowych domu oraz innych obiektów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą materiałów budowlanych. U nas zakupią Państwo wszelkie materiały budowlane niezbędne do budowy oraz prac remontowych domu oraz innych obiektów. W doskonałych cenach proponujemy cement, wapno, pustaki, płyty, styropian oraz wiele innych artykułów wykończeniowych i budowlanych. Szeroki asortyment najwyższej jakości produktów doskonale sprawdzi się w szerokim zakresie Państwa działalności.

Gwarancją jakości oferowanych materiałów budowlanych jest fakt, że od 2017 roku jesteśmy członkami Grupy Majster Partner – dynamicznie rozwijającej się sieci sklepów, składów oraz marketów budowlanych. To przekłada się zarówno na jakość, jak i szeroki asortyment oferowanych artykułów

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy również własny transport zakupionych przez Państwa materiałów. Oprócz transportu zapewniamy również załadunek i rozładunek materiałów budowlanych w miejscu wskazanym przez klienta. W ten sposób otrzymują Państwo w pełni kompleksowe usługi w zakresie zakupu materiałów budowlanych w najlepszych cenach.

Image

Adres naszego Marketu budowlanego:

06-150 Świercze
ul. Pułtuska 50A
tel. 664 096 196

Zapraszxamy w godzinach:
pn.-pt. 07:00-17:00
sobota 07:00-14:00

W przypadku zainteresowania nasza ofertą bądź jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Potrzebujesz więcej informacji? Wypełnj poniższy formularz lub zadzwoń do nas

Formularz zapytania

Proszę wybrać lub wpisać wartość