05-120 Legionowo
ul. Suwalna 17 G
tel. 604 522 014

05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Sportowa 2
tel. 500 480 500

06-150 Świercze
ul. Pułtuska 50A
Tel.: 23 691 61 61
Tel.: 664-096-196

SKUP ZŁOMU MODLIN

Co wyróżnia naszą ofertę?

Najwyższe ceny, szybkie płatności
Indywidualne podejście do klienta
Profesjonalna obsługa
Konkurencyjne ceny
Odbiór większych ilości złomu od klienta

SKUP ZŁOMU MODLIN

Skup złomu Modlin i okolice

Nasza firma funkcjonuje na rynku już od 1997 roku. Zajmujemy się skupem złomu stalowego, żeliwa, a także metali kolorowych. Chętnie współpracujemy zarówno z klientami detalicznymi jak i małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami. Dzięki bogatemu doświadczeniu doskonale znamy potrzeby naszych kontrahentów i dlatego staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. W razie potrzeby dostarczamy kontenery o różnych pojemnościach na surowce wtórne. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób zainteresowanych sprzedażą złomu nie jest w stanie samodzielnie dostarczyć go do skupu. Dlatego oferujemy możliwość odbioru większych ilości surowców wtórnych z wybranego miejsca za pośrednictwem naszej nowoczesnej floty. Dysponujemy samochodami ciężarowymi z systemem HDS, które są przystosowane do przewozu tego typu materiałów. Dzięki temu niezależnie od tego czy klient jest zainteresowany sprzedażą złomu grubego, czy lekkiego, jesteśmy w stanie mu pomóc w transporcie.

Skup złomu — cennik

Bogate doświadczenie i spory zasób wiedzy pozwala nam na zagwarantowanie wszystkim klientom konkurencyjnych cen przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości obsługi. Nieustannie śledzimy sytuację na rynku, dlatego możemy zapewnić najbardziej korzystne ceny. Wyróżnia nas nie tylko uczciwość i transparentność, ale również indywidualne podejście do każdego kontrahenta, elastyczność i otwartość na jego potrzeby. Dodatkowo w przypadku większych transakcji jesteśmy skłonni do negocjacji cen.

Jaka jest teraz cena złomu?

Jako działająca od wielu lat na rynku firma z branży surowców wtórnych na bieżąco monitorujemy sytuację, dlatego możemy zaproponować naszym klientom najkorzystniejszą ofertę. Bieżące stawki za złom uzależnione są przede wszystkim od rodzaju surowca, jaki zamierzają Państwo sprzedać. Na cenę końcową może mieć wpływ również jakość i czystość materiału. Z tego powodu każdorazowo dokonujemy rzetelnej klasyfikacji dostarczanego elementów i na jej podstawie wykonujemy kalkulację.

Ile kosztuje 1 kg złomu stalowego?

Osobom zainteresowanym sprzedażą zarówno złomu lekkiego jak i grubego, udostępniamy cennik naszych usług. Znajdą w nim Państwo informacje na temat aktualnych cen złomu stalowego, metali kolorowych czy też aluminium. W celu uzyskania informacji o cenach za metale kolorowe, takie jak np. aluminium, miedź, czy mosiądz, prosimy o kontakt telefoniczny — nasz pracownik z chęcią odpowie na wszelkie pytania. 

Cenimy sobie budowanie trwałych relacji z klientami, a także przejrzystość naszej oferty. Dlatego poza cennikiem udostępniamy Państwu również formularz kontaktowy za pośrednictwem którego można nam zadać wszelkie pytania dotyczące zarówno aktualnych stawek transportu, surowców wtórnych, jak i innych kwestii technicznych. Doświadczeni pracownicy pozostają również pod telefonem w godzinach pracy skupu złomu. Serdecznie zachęcamy kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Potrzebujesz więcej informacji? Wypełnj poniższy formularz lub zadzwoń do nas

Formularz zapytania

Proszę wybrać lub wpisać wartość