05-120 Legionowo
ul. Suwalna 17 G
tel. 604 522 014

05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Sportowa 2
tel. 500 480 500

06-150 Świercze
ul. Pułtuska 50A
Tel.: 23 691 61 61
Tel.: 664-096-196

SKUP ZŁOMU NASIELSK

Co wyróżnia naszą ofertę?

Najwyższe ceny, szybkie płatności
Indywidualne podejście do klienta
Profesjonalna obsługa
Konkurencyjne ceny
Odbiór większych ilości złomu od klienta

SKUP ZŁOMU NASIELSK

Skup złomu Nasielsk i okolice

Nasza firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie surowców wtórnych. Zajmujemy się skupem złomu stalowego, żeliwa, a także metali kolorowych. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i małymi, średnimi oraz dużymi przedsiębiorstwami. Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego stale monitorujemy sytuację na rynku i działania konkurencji, aby zaproponować najkorzystniejsze ceny. Zdajemy sobie sprawę również z obecnych potrzeb i wymagań naszych kontrahentów. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom partnerów, którzy współpracują z nami zarówno krótko- jak i długoterminowo, oferujemy możliwość odbioru złomu grubego oraz lekkiego ze wskazanego miejsca. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów ciężarowych, które zostały wyposażone w specjalny system HDS, umożliwiający komfortowy przewóz różnego rodzaju materiałów do siedziby naszej firmy. 

Ile kosztuje złom w skupie?

Ze względu na częste zapytania dotyczące cen różnego rodzaju złomu, udostępniliśmy Państwu nasz cennik. Jest on na bieżąco aktualizowany, zgodnie z obecną sytuacją na rynku, a także działaniami konkurencji i przeznaczony dla klientów detalicznych. Obowiązuje w nim podział na złom stalowy klasy N10, N2, W2, a także żeliwo. Informacji dotyczących obecnych stawek, jakie proponujemy za metale kolorowe udzielamy indywidualnie.

Jakie są ceny złomu miedzi?

Zapytania dotyczące tego ceny złomu miedzi, mosiądzu, czy aluminium to nasza codzienność. Trudno się temu dziwić - sprzedaż surowców pozwala odzyskać część kapitału. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza lub telefonicznie.  

Dodatkowo jesteśmy otwarci na negocjację cen, zwłaszcza w przypadku współpracy z przedsiębiorstwami, a także klientami indywidualnymi dysponującymi większą ilością surowców wtórnych. Zależy nam na prowadzeniu sprawnych transakcji i zadowoleniu kontrahentów, dlatego każdorazowo przeprowadzamy rzetelną klasyfikację materiałów, na podstawie której możemy Państwu zagwarantować najkorzystniejszą ofertę cenową.

Skup złomu - cennik

Wierzymy, że skup złomu to nie tylko miejsce, w którym można pozbyć się zbędnych surowców wtórnych, ale również sporo zyskać. Z tego względu naszą ofertę wyróżnia przede wszystkim przejrzysty cennik, który jest regularnie aktualizowany. Co jeszcze wyróżnia nasze usługi?

  • korzystna cena,
  • odbiór złomu od klienta,
  • nastawienie na współpracę,
  • profesjonalna obsługa.

W trosce o komfort i zadowolenie klientów udostępniamy formularz za pomocą którego w szybki sposób można skontaktować się z naszymi pracownikami. Doświadczeni profesjonaliści odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją Państwa wątpliwości. Zapewniamy fachowe doradztwo, terminowość i szybkie płatności. Z tego powodu możemy cieszyć się ugruntowaną pozycją na rynku obrotu surowcami wtórnymi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Potrzebujesz więcej informacji? Wypełnj poniższy formularz lub zadzwoń do nas

Formularz zapytania

Proszę wybrać lub wpisać wartość