05-120 Legionowo
ul. Suwalna 17 G
tel. 604 522 014

05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Sportowa 2
tel. 500 480 500

06-150 Świercze
ul. Pułtuska 50A
Tel.: 23 691 61 61
Tel.: 664-096-196

SKUP ZŁOMU ZEGRZE

Co wyróżnia naszą ofertę?

Najwyższe ceny, szybkie płatności
Indywidualne podejście do klienta
Profesjonalna obsługa
Konkurencyjne ceny
Odbiór większych ilości złomu od klienta

SKUP ZŁOMU ZEGRZE

Skup złomu Zegrze i okolice

Jesteśmy firmą obecną na rynku od 25 lat, która zajmuje się skupem złomu stalowego, żeliwa, a także metali kolorowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, dopasowaną do potrzeb nawet najbardziej wymagających osób. Współpracujemy zarówno z małymi średnimi, jak i dużymi przedsiębiorstwami, a także kontrahentami detalicznymi. Cenimy sobie efektywną współpracę z naszymi klientami, dlatego staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. 

Osoby, które są zainteresowane sprzedażą zarówno złomu lekkiego, jak i grubego mogą skorzystać z naszego transportu firmowego. Doskonale zdajemy sobie sprawę z trudności organizacyjnych związanych z przewozem poszczególnych elementów do skupu. Dlatego oferujemy możliwość załadunku i transportu surowców wtórnych nowoczesnymi samochodami ciężarowymi wyposażonymi w system HDS. Dodatkowo w razie potrzeby możemy dostarczyć również kontenery na złom w wielu różnych rozmiarach.

Skup złomu — cennik

Działamy w branży od lat, w tym czasie zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, ponieważ stale doskonalimy swoje usługi, aby współpraca z naszą firmą była dla Państwa satysfakcjonującym doświadczeniem. Wyróżniamy się:

  • otwartością na potrzeby klienta,
  • odbiorem złomu z dowolnego miejsca,
  • możliwością negocjacji stawek w przypadku większych transakcji,

konkurencyjnymi cenami.

Ile kosztuje 1 kg złomu żeliwa?

W trosce o Państwa komfort i zadowolenie udostępniamy na stronie internetowej formularz zapytania za pośrednictwem którego można kierować do nas wszelkie wątpliwości i pytania dotyczące aktualnie obowiązujących cen różnego rodzaju złomu, w tym m.in. żeliwa, miedzi czy też aluminium. Dodatkowo specjaliści w godzinach pracy pozostają pod telefonem. Dlatego każda osoba, która potrzebuje więcej informacji, może skontaktować się z nami telefonicznie. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować swoim klientom najkorzystniejszą ofertę cenową. Z tego powodu na bieżąco monitorujemy sytuację na rynku i działania konkurencji. Jesteśmy również otwarci na negocjacje cen.

Ile za agregat na złomie?

Nasza firma ceni sobie transparentność działań, dlatego udostępniamy na stronie internetowej cennik skupu dla klientów detalicznych. Znajdą w nim Państwo informacje dotyczące obecnej stawki za złom stalowy klasy N10, N2, W2 i żeliwo. Z kolei wszelkie pytania dotyczące sprzedaży metali kolorowych takich jak np. miedź, aluminium, czy mosiądz prosimy kierować telefonicznie. U nas znajdą Państwo odpowiedź na pytanie, za ile można sprzedać zużyty agregat. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego gwarantujemy korzystne ceny i obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy elastyczni i zależy nam na sprawnym przeprowadzeniu transakcji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Potrzebujesz więcej informacji? Wypełnj poniższy formularz lub zadzwoń do nas

Formularz zapytania

Proszę wybrać lub wpisać wartość