05-120 Legionowo
ul. Suwalna 17 G
tel. 604 522 014

05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Sportowa 2
tel. 500 480 500

06-150 Świercze
ul. Pułtuska 50A
Tel.: 23 691 61 61
Tel.: 664-096-196

SKUP ZŁOMU ŁAJSKI

Co wyróżnia naszą ofertę?

Najwyższe ceny, szybkie płatności
Indywidualne podejście do klienta
Profesjonalna obsługa
Konkurencyjne ceny
Odbiór większych ilości złomu od klienta

SKUP ZŁOMU ŁAJSKI

Skup złomu Łajski i okolice

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami związanymi ze skupem i obrotem surowcami wtórnymi. Przyjmujemy zarówno złom stalowy, żeliwo jak i metale kolorowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zdajemy sobie sprawę, że klienci niejednokrotnie nie są w stanie samodzielnie dostarczyć do naszej siedziby surowców wtórnych. Z tego powodu wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i oferujemy możliwość odebrania z dowolnie wybranego miejsca złomu lekkiego jak i grubego.

Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów ciężarowych HDS, które są przystosowane do transportu surowców wtórnych. Możemy również dostarczyć Państwu przeznaczone na złom kontenery w różnych wielkościach. Cenimy sobie budowanie dobrych relacji z kontrahentami, dlatego jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów i nastawieni na współpracę, zarówno tę krótko - jak i długofalową.

Jaka jest cena złomu?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest transparentność naszej oferty. Z tego powodu udostępniamy publicznie cennik. Znajdą w nim Państwo odpowiedź na pytanie, ile kosztuje złom. Zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z nim za pośrednictwem strony internetowej. Obowiązuje w nim podział na:

  • złom stalowy klasy N10,   
  • złom stalowy klasy N2,
  • złom stalowy klasy W2,
  • złom żeliwa. 

Jeżeli zastanawiają się Państwo jaka jest cena złomu kolorowego, prosimy o kontakt telefoniczny. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie udzielą takich informacji.

Ile kosztuje 1 kg puszek aluminiowych?

Nasza firma działa na rynku nieprzerwanie od 1997 roku. Bogate doświadczenie i znajomość specyfiki branży obrotu surowcami wtórnymi klienci doceniają od wielu lat. Dlatego chętnie współpracują z nami zarówno partnerzy detaliczni, jak i małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Zapewniamy konkurencyjne ceny niezależnie od surowca.

W tym czasie zdążyliśmy również zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku, która pozwala nam zaproponować Państwu korzystną cenowo ofertę. Na bieżąco monitorujemy działania w sektorze surowców wtórnych, dzięki czemu gwarantujemy rzetelnie przeprowadzoną klasyfikację dostarczonych materiałów oraz ich wycenę na najbardziej korzystnych warunkach.

Skup złomu - cennik

Zależy nam na tym, aby wszelkie transakcje przebiegały sprawnie i w sposób komfortowy dla klienta, dlatego na bieżąco aktualizujemy nasz cennik. Ponadto przy chęci sprzedaży dużych ilości złomu istnieje możliwość negocjacji cen. Serdecznie zapraszamy Państwa zarówno do kontaktu telefonicznego jak i osobistego. Udostępniamy również formularz, za pomocą którego można kierować wszelkie zapytania. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Potrzebujesz więcej informacji? Wypełnj poniższy formularz lub zadzwoń do nas

Formularz zapytania

Proszę wybrać lub wpisać wartość