05-120 Legionowo
ul. Suwalna 17 G
tel. 604 522 014

05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Sportowa 2
tel. 500 480 500

06-150 Świercze
ul. Pułtuska 50A
Tel.: 23 691 61 61
Tel.: 664-096-196

SKUP ZŁOMU NIEPORĘT

Co wyróżnia naszą ofertę?

Najwyższe ceny, szybkie płatności
Indywidualne podejście do klienta
Profesjonalna obsługa
Konkurencyjne ceny
Odbiór większych ilości złomu od klienta

SKUP ZŁOMU NIEPORĘT

Skup złomu Nieporęt i okolice

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu obrotu surowcami wtórnymi już od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy grono klientów, które stale się poszerza. Współpracujemy zarówno z małymi, średnimi, jak i dużymi przedsiębiorstwami oraz indywidualnymi kontrahentami. Zajmujemy się skupem złomu stalowego, żeliwa, a także metali kolorowych w konkurencyjnych cenach. 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy możliwość odbioru surowców wtórnych z wybranego miejsca. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy dysponuje odpowiednim sprzętem, pozwalającym na przewiezienie tego typu materiałów. Nasza firma posiada nowoczesną flotę pojazdów wyposażonych w system HDS, które są dostosowane do transportu zarówno złomu lekkiego jak i grubego. Dodatkowo w razie potrzeby możemy dostarczyć kontenery w zróżnicowanych rozmiarach.

Skup złomu — cennik

Nasza firma jest obecna na rynku już od 25 lat. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie i dogłębnie poznaliśmy specyfikę branży. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu konkurencyjne ceny. Każdorazowo dokonujemy rzetelnej klasyfikacji dostarczanych materiałów i ich wyceny.

W celu poznania cen metali kolorowych lub innych surowców prosimy o kontakt telefoniczny. Pracownik wówczas udzieli wszelkich informacji i odpowie na każde pytanie. Kontrahenci, którzy sprzedają większe ilości surowców wtórnych, mogą liczyć na możliwość negocjacji cen. Gwarantujemy, że korzystając z naszych usług będą Państwo usatysfakcjonowani. 

Ile kosztuje 1 kg złomu samochodowego?

Każdy klient, który zastanawia się, ile kosztuje 1 kg złomu, może zapoznać się z naszą ofertą za pośrednictwem strony internetowej. Umieściliśmy na niej cennik, obejmujący aktualną stawkę, jaką proponujemy podczas sprzedaży złomu stalowego klasy N10, N2, W2 oraz żeliwa. W tym miejscu znajdą Państwo również odpowiedź na pytanie, ile kosztuje 1 kg złomu samochodowego, miedzi czy też puszek aluminiowych.

Ile kosztuje 1kg złomu?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy potrzeby naszych klientów. Dlatego przygotowaliśmy ofertę w taki sposób, aby spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Na tle konkurencji wyróżnia nas jednak:

  • możliwość negocjacji cen przy większych transakcjach,
  • odbiór surowców wtórnych z dowolnego miejsca,
  • nastawienie na współpracę. 

Zależy nam na tym, aby korzystanie z usług naszej firmy było dla Państwa satysfakcjonującym doświadczeniem. Dlatego na naszej stronie można znaleźć aktualny cennik. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny, lub przez formularz znajdujący się na stronie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! 

Potrzebujesz więcej informacji? Wypełnj poniższy formularz lub zadzwoń do nas

Formularz zapytania

Proszę wybrać lub wpisać wartość