05-120 Legionowo
ul. Suwalna 17 G
tel. 604 522 014

05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Sportowa 2
tel. 500 480 500

06-150 Świercze
ul. Pułtuska 50A
Tel.: 23 691 61 61
Tel.: 664-096-196

SKUP ZŁOMU CZOSNÓW

Co wyróżnia naszą ofertę?

Najwyższe ceny, szybkie płatności
Indywidualne podejście do klienta
Profesjonalna obsługa
Konkurencyjne ceny
Odbiór większych ilości złomu od klienta

SKUP ZŁOMU CZOSNÓW

Skup złomu Czosnów i okolice

Nasza firma świadczy usługi skupu złomu stalowego, żeliwa, a także metali kolorowych od klientów indywidualnych oraz małych, dużych i średnich przedsiębiorstw. Chętnie podejmujemy się zarówno krótko- jak i długofalowej współpracy z osobami zainteresowanymi sprzedażą złomu grubego, bądź lekkiego. Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie transakcji. Dlatego zajmujemy się zarówno dostarczaniem kontenerów w różnych rozmiarach jak i transportem surowców wtórnych. 

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam poznać potrzeby naszych kontrahentów. Dlatego zdajemy sobie sprawę z trudności, jakie może przysporzyć Państwu transport surowców wtórnych do skupu złomu. Z tego powodu oferujemy możliwość odbioru takich materiałów z dowolnie wybranego miejsca i przewiezienie ich do naszej siedziby za pomocą nowoczesnych samochodów ciężarowych wyposażonych w system HDS. Takie pojazdy są przystosowane do tranzytu zarówno złomu stalowego, żeliwa jak i metali kolorowych.  

Jaka jest aktualna cena złomu?

Jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci chętnie przywożą surowce wtórne na złom nie tylko po to, aby przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego, ale również aby pozyskać środki finansowe ze sprzedaży tych elementów. Nasze przedsiębiorstwo stale monitoruje rynek i działania konkurencji, dlatego możemy Państwu zaproponować najkorzystniejsze ceny przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości obsługi.  

Nasi pracownicy dokonują rzetelnej wyceny dostarczonego materiału i biorąc pod uwagę obecny cennik, który jest aktualizowany zgodnie z zachowaniami rynku, informują Państwa jaką kwotę możemy zaoferować za konkretne surowce wtórne. W przypadku sprzedaży większych ilości złomu jesteśmy otwarci na negocjacje cen. Niezwykle istotne jest dla nas indywidualne podejście do każdego kontrahenta, dlatego jesteśmy elastyczni w tym zakresie.

Jaka jest obecna cena złomu stalowego?

Przejrzystość oferty to nasz priorytet, dlatego na naszej stronie dowiedzą się Państwo ile można otrzymać za sprzedaż złomu stalowego. Ceny są aktualizowane na bieżąco w oparciu o sytuację na ogólnopolskim rynku surowców wtórnych. Jednak dokładamy wszelkich starań, aby nasze ceny były konkurencyjne i najkorzystniejsze na rynku. Informacji na temat obecnych stawek, jakie proponujemy za metale kolorowe, udzielamy telefonicznie.

Skup złomu — cennik

Zależy nam na prowadzeniu sprawnych transakcji i chcemy, aby współpraca z naszą firmą była dla Państwa satysfakcjonującym doświadczeniem. Dlatego udostępniamy nie tylko aktualizowany cennik, ale również formularz kontaktowy za pośrednictwem którego można zadać nam pytania. Żadne z nich nie pozostanie bez odpowiedzi. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne i firmy!

Potrzebujesz więcej informacji? Wypełnj poniższy formularz lub zadzwoń do nas

Formularz zapytania

Proszę wybrać lub wpisać wartość