05-120 Legionowo
ul. Suwalna 17 G
tel. 604 522 014

05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Sportowa 2
tel. 500 480 500

06-150 Świercze
ul. Pułtuska 50A
Tel.: 23 691 61 61
Tel.: 664-096-196

SKUP ZŁOMU WIELISZEW

Co wyróżnia naszą ofertę?

Najwyższe ceny, szybkie płatności
Indywidualne podejście do klienta
Profesjonalna obsługa
Konkurencyjne ceny
Odbiór większych ilości złomu od klienta

SKUP ZŁOMU WIELISZEW

Skup złomu Wieliszew i okolice

Nasza firma działa na rynku surowców wtórnych nieprzerwanie już od 25 lat. Zajmujemy się zarówno skupem złomu stalowego, żeliwa, jak i metali kolorowych. Bogate doświadczenie pozwoliło nam poznać potrzeby klientów i dopasować usługi do ich preferencji. Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom, proponujemy odbiór materiałów z dowolnego miejsca za pośrednictwem naszych samochodów ciężarowych. 

Zdajemy sobie sprawę, że wielu klientów nie dysponuje odpowiednim sprzętem, aby przewieźć do naszej siedziby złom. Z tego powodu oferujemy Państwu możliwość skorzystania z transportu firmowego. Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów ciężarowych, wyposażoną w system HDS. Pozwala on na załadunek surowców wtórnych i ich bezpieczny przewóz do oddziału. Dodatkowo zajmujemy się dostarczaniem specjalistycznych kontenerów na złom w zróżnicowanych rozmiarach. 

Skup złomu — cennik

Nasza firma ogromny nacisk kładzie na efektywną współpracę z kontrahentami. Z tego powodu działając w branży już od wielu lat, zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest transparentność oferty. Dlatego właśnie udostępniamy na stronie internetowej cennik. Po zapoznaniu się z nim każdy klient wie, jaka cena złomu obecnie obowiązuje w skupie. 

Żeby otrzymać odpowiedź na pytanie jaka jest cena miedzi na skupie złomu, a także ile obecnie warte są metale kolorowe, prosimy o kontakt telefoniczny. Doświadczony pracownik z chęcią udzieli Państwu informacji, nie tylko dotyczących cen surowców wtórnych, ale również szczegółów transportu i współpracy z naszą firmą.

Jaka jest cena złomu?

Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z naszym przedsiębiorstwem była dla Państwa satysfakcjonującym doświadczeniem. Z tego względu gwarantujemy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku, a także kompleksową obsługę. Wśród dodatkowych zalet naszej działalności można wymienić:

  •       odbiór surowców wtórnych z dowolnego miejsca,
  •       korzystną ofertę cenową,
  •       otwartość na potrzeby klienta i nastawienie na współpracę,     
  •       możliwość negocjacji cen przy większych transakcjach.

Jaka jest cena miedzi na skupie złomu?

Bogate doświadczenie w branży surowców wtórnych pozwoliło nam stworzyć miejsce, do którego kontrahenci chętnie wracają. Z naszej oferty korzystają zarówno duże, małe, jak i średnie przedsiębiorstwa, a także klienci indywidualni. Na bieżąco monitorujemy sytuację na rynku i działania konkurencji, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować korzystne ceny skupu zarówno złomu stalowego, metali nieżelaznych, żeliwa jak i metali kolorowych, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości obsługi. Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego, przez formularz na stronie, bądź osobistej wizyty w siedzibie i skorzystania z naszej oferty.

Potrzebujesz więcej informacji? Wypełnj poniższy formularz lub zadzwoń do nas

Formularz zapytania

Proszę wybrać lub wpisać wartość