05-120 Legionowo
ul. Suwalna 17 G
tel. 604 522 014

05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Sportowa 2
tel. 500 480 500

06-150 Świercze
ul. Pułtuska 50A
Tel.: 23 691 61 61
Tel.: 664-096-196

SKUP ZŁOMU ZAKROCZYM

Co wyróżnia naszą ofertę?

Najwyższe ceny, szybkie płatności
Indywidualne podejście do klienta
Profesjonalna obsługa
Konkurencyjne ceny
Odbiór większych ilości złomu od klienta

SKUP ZŁOMU ZAKROCZYM

Skup złomu Zakroczym i okolice

Nasza firma działa na rynku nieprzerwanie od 1997 roku. Zajmujemy się skupem złomu stalowego, żeliwa oraz metali kolorowych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy specyfikę branży i potrzeby klientów. Dlatego stale poszerzamy swoją ofertę i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, dopasowaną do Państwa potrzeb.  

Nasza firma ogromny nacisk kładzie na efektywną współpracę z klientami. Doskonale zdajemy sobie sprawę z trudności związanych z samodzielnym transportem zarówno złomu lekkiego jak i grubego do siedziby. Z tego powodu oferujemy Państwu możliwość skorzystania z naszego transportu firmowego, który odbierze wszelkie surowce wtórne ze wskazanego miejsca.  

Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów ciężarowych wyposażonych w system HDS, który jest dostosowany do przewozu tego typu materiałów. Dostarczamy również kontenery na złom o różnych pojemnościach. Współpracujemy zarówno z kontrahentami indywidualnymi, dużym, średnimi jak i małymi przedsiębiorstwami, gwarantując każdemu fachowe doradztwo, elastyczność i indywidualne podejście.  

Skup złomu — cennik

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży stale monitorujemy wszelkie działania i zmiany w sektorze surowców wtórnych, a także ruchy konkurencji. Z tego powodu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu bardzo atrakcyjną cenę w naszym skupie złomu przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego standardu obsługi.  

Wyceny dokonujemy na podstawie rzetelnej klasyfikacji materiału dostarczonego do siedziby. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z naszą firmą była dla Państwa satysfakcjonującym doświadczeniem. Z tego powodu w przypadku większych transakcji jesteśmy otwarci na negocjację cen. Każdemu klientowi gwarantujemy indywidualne podejście.

Jaka jest cena złomu stalowego?

Na naszej stronie internetowej znajduje się cennik przeznaczony dla klientów detalicznych. W tym miejscu znajdą Państwo aktualne stawki, jakie proponujemy za złom stalowy klasy N10, N2, W2, a także żeliwny i odpowiedź na najpopularniejsze pytanie jakim jest: jaka jest cena złomu stalowego? Osoby zainteresowane sprzedażą metali kolorowych prosimy o kontakt telefoniczny — pracownik udzieli informacji o ich obecnych cenach.

Czy płaci się za złomowanie samochodu?

Co zrobić w przypadku, gdy na naszej posesji zalega stary samochód niezdolny do jazdy? Najlepszym rozwiązaniem jest jego utylizacja. Złomowanie samochodu to popularna usługa, dzięki której można odzyskać część pieniędzy włożonych w zakup pojazdu. W przypadku niejasności dotyczących transportu surowców wtórnych, udostępniamy Państwu formularz kontaktowy. Nasi pracownicy pozostają również pod telefonem, dlatego warto kontaktować się z nami także w ten sposób. Żadnego pytania na pewno nie zostawimy bez odpowiedzi. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Potrzebujesz więcej informacji? Wypełnj poniższy formularz lub zadzwoń do nas

Formularz zapytania

Proszę wybrać lub wpisać wartość