05-120 Legionowo
ul. Suwalna 17 G
tel. 604 522 014

05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Sportowa 2
tel. 500 480 500

06-150 Świercze
ul. Pułtuska 50A
Tel.: 23 691 61 61
Tel.: 664-096-196

SKUP ZŁOMU ŁOMIANKI

Co wyróżnia naszą ofertę?

Najwyższe ceny, szybkie płatności
Indywidualne podejście do klienta
Profesjonalna obsługa
Konkurencyjne ceny
Odbiór większych ilości złomu od klienta

SKUP ZŁOMU ŁOMIANKI

Skup złomu Łomianki i okolice

Nasza firma nieprzerwanie od 1997 roku świadczy usługi z zakresu obrotu surowcami wtórnymi. Prowadzimy skup złomu, stali oraz metali kolorowych. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i małymi, średnimi oraz dużymi przedsiębiorstwami. Naszym priorytetem jest efektywna współpraca z wszystkimi kontrahentami, dlatego zawsze staramy się wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. 

W trosce o Państwa komfort oferujemy możliwość odebrania materiałów ze wskazanego adresu za pośrednictwem naszego transportu firmowego. Mamy świadomość, że osoby zainteresowane sprzedażą zarówno złomu ciężkiego, jak i lekkiego, nierzadko mają problemy ze zorganizowaniem przewozu tych surowców. Dlatego dysponujemy nowoczesną flotą samochodów ciężarowych wyposażonych w system HDS, które są przystosowane do tranzytu tego typu elementów. Dodatkowo zajmujemy się dostarczaniem kontenerów na złom o różnych wielkościach i pojemnościach. 

Skup złomu — cennik

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem dokładamy wszelkich starań, aby każdemu klientowi zagwarantować indywidualne podejście i najkorzystniejsze ceny. Niezwykle cenimy sobie budowanie trwałych relacji z kontrahentami, dlatego nasza oferta jest rzetelna i przejrzysta. Wśród jej największych zalet można wymienić:

  • korzystne ceny i szybkie płatności,
  • odbiór złomu z dowolnie wybranego miejsca,
  • otwartość na potrzeby klienta.

Skup złomu - ile za kg?

W trosce o Państwa komfort i błyskawiczną obsługę udostępniamy formularz kontaktowy, za pomocą którego można kierować wszelkie pytania, na jakie możemy odpowiedzieć jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży obróbki surowców wtórnych. Jako wysokiej klasy skup złomu oferujemy skup stali, żeliwa, miedzi, aluminium, czy mosiądzu w bardzo korzystnych cenach. Wszelkie wątpliwości rozwiewamy również telefonicznie w godzinach pracy firmy. Dlatego każdego zainteresowanego sprzedażą różnego rodzaju złomu zachęcamy do kontaktu.

Jaka jest cena złomu akumulatorowego?

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i często zadawanym pytaniom dotyczącym m.in. tego, po jakiej cenie można sprzedać złom akumulatorowy udostępniamy aktualny cennik. Znajdują się w nim stawki za złom stalowy klasy N10, N2, W2 a także żeliwny. Żeby poznać naszą aktualną ofertę dotyczącą zakupu metali kolorowych prosimy o kontakt telefoniczny — pracownik wówczas udzieli wszelkich niezbędnych w tym zakresie informacji. 

Nasza firma świadczy usługi na najwyższym poziomie, dlatego od wielu lat jest doceniana zarówno przez klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Dokonując wyceny, każdorazowo rzetelnie klasyfikujemy dany materiał i na podstawie sytuacji rynkowej szacujemy jego wartość. Na bieżąco monitorujemy również działania konkurencji, aby móc zaproponować Państwu najkorzystniejsze ceny. W przypadku większych transakcji jesteśmy otwarci na negocjacje. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz więcej informacji? Wypełnj poniższy formularz lub zadzwoń do nas

Formularz zapytania

Proszę wybrać lub wpisać wartość