05-120 Legionowo
ul. Suwalna 17 G
tel. 604 522 014

05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Sportowa 2
tel. 500 480 500

06-150 Świercze
ul. Pułtuska 50A
Tel.: 23 691 61 61
Tel.: 664-096-196

SKUP ZŁOMU SEROCK

Co wyróżnia naszą ofertę?

Najwyższe ceny, szybkie płatności
Indywidualne podejście do klienta
Profesjonalna obsługa
Konkurencyjne ceny
Odbiór większych ilości złomu od klienta

SKUP ZŁOMU SEROCK

Skup złomu Serock i okolice

Nasza firma zajmuje się skupem złomu stalowego, żeliwa oraz metali kolorowych. Jesteśmy obecni na rynku od 1997 roku, dzięki czemu doskonale znamy specyfikę branży surowców wtórnych. Nasze wieloletnie doświadczenie doceniają zarówno klienci indywidualni, jak i małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, elastyczność i fachowe doradztwo na każdym etapie transakcji. 

Cenimy sobie budowanie dobrych relacji z kontrahentami. Z tego powodu wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom w zakresie transportu surowców wtórnych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy posiada odpowiedni sprzęt za pomocą którego może przewieźć do siedziby zarówno złom lekki jak i gruby. Dlatego z myślą o takich klientach oferujemy odbiór materiałów ze wskazanego adresu.  

Gwarantujemy załadunek samochodami wyposażonymi w system HDS. Nasza nowoczesna flota dostosowana jest do transportu zarówno złomu stalowego, żeliwnego jak i metali kolorowych. Dodatkowo w razie potrzeby możemy dostarczyć Państwu wysokiej klasy kontenery w różnych rozmiarach.  

Skup złomu — cennik

Transparentność oferty jest dla nas niezwykle istotna. Z tego powodu udostępniamy na stronie internetowej cennik skupu złomu dla klientów detalicznych. Obejmuje on zarówno surowce wtórne klasy N10, N2, W2, jak i żeliwa. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi satysfakcjonowały każdego, nawet najbardziej wymagającego kontrahenta. Z tego powodu dokonując wyceny, rzetelnie przeprowadzamy klasyfikacje materiałów dostarczanych przez Państwa do skupu.  

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na bieżąco monitorujemy sytuację na rynku i działania konkurencji, aby zaproponować Państwu najkorzystniejsze ceny skupu złomu stalowego, żeliwa i metali kolorowych. Dodatkowo jesteśmy otwarci na negocjacje w przypadku większej ilości sprzedawanych surowców wtórnych.

Co jest najdroższe na złomie?

Wiele osób zastanawia się, jakie surowce wtórne opłaca się przynieść do skupu złomu? Pytanie to często pojawia się w głowie naszych klientów, zwłaszcza podczas gruntownych porządków lub remontów. Za najbardziej dochodowe z dostępnych surowców wtórnych uznaje się metale kolorowe. Wśród nich wyróżnia się m.in. miedź, aluminium, cynk, mosiądz, cynę i inne.  

Ile kosztuje 1 kg mosiądzu?

Metale kolorowe wyróżniają się świetnymi właściwościami fizycznymi i chemicznymi, takimi jak przewodnictwo cieplne, czy wytrzymałość na korozję. Nie dziwi więc fakt, że wielu klientów często poszukuje odpowiedzi na pytanie: ile kosztuje 1 kg mosiądzu? Ceny metali kolorowych są zmienne i dlatego prosimy Państwa o kontakt telefoniczny. Nasi pracownicy udzielą informacji o aktualnie obowiązujących stawkach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Potrzebujesz więcej informacji? Wypełnj poniższy formularz lub zadzwoń do nas

Formularz zapytania

Proszę wybrać lub wpisać wartość